Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 580 let

Aktuality - Aktuality

BLÁZINEC - Miroslav Táborský - VYPRODÁNO

Úterý 16. ledna 2018 od 19:00 hodin v KD Svět.

Jde o napínavou grotesku, ve které se zmocní blázni vlády nad ústavem, který je však alegorickou podobou světa. Téma ovládnutí společnosti šílencem je stále aktuální. Všech patnácti rolí se ujal Miroslav Táborský a zpracoval je svým osobitým způsobem. Hra je inspirována mimo jiné motivy E. A. Poea, sugestivní scény strachu a hrůzy jsou protkány typickým Poeovským humorem a vytvářejí tak pro diváka velký jevištní zážitek.

Předprodej 250 Kč, na místě 300 Kč. Infocentrum nám. Arnošta z Pardubic čp. 56, náš facebook.com/kdsvet nebo goout.cz - on line vstupenka.

LOV VOLNĚ ŽIJÍCÍCH ZDIVOČELÝCH HOLUBŮ

Upozorňujeme všechny občany a chovatele holubů, že v neděli  28. ledna, 4. února, 11. února a 4. března 2018  vždy v čase od 15:00 do 18:00 hodin proběhne lov volně žijících zdivočelých holubů (případné změny budou oznámeny). LOKALITY ve městě: náměstí - okolí kostela, radnice, okolí školních budov a sokolovny, areál nemocnice a okolí, ZZN. Dále v okolí SOŠ v Liblicích, okolí kostela sv. Havla ve Štolmíři.

LOV VOLNĚ ŽIJÍCÍCH ZDIVOČELÝCH HOLUBŮ

Upozorňujeme všechny občany a chovatele holubů, že v neděli  28. ledna, 4. února, 11. února a 4. března 2018  vždy v čase od 15:00 do 18:00 hodin proběhne lov volně žijících zdivočelých holubů (případné změny budou oznámeny). LOKALITY ve městě: náměstí - okolí kostela, radnice, okolí školních budov a sokolovny, areál nemocnice a okolí, ZZN. Dále v okolí SOŠ v Liblicích, okolí kostela sv. Havla ve Štolmíři.

Studium Virtuální univerzity třetího věku v Českém Brodě

V rámci komunitního plánování sociálních služeb v Českém Brodě se v loňském roce řešilo, jak rozšířit možnosti pro zájmovou činnost seniorů. V diskusi vzešel námět na univerzitu třetího věku, vzdělávání seniorů v různých zájmových oblastech. Tato forma studia je však vázána na  univerzitní města a pro většinu seniorů z menších měst a venkova je prakticky nedostupná.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod